Action sport kış lastiği

Selamın aleyküm volkan ünlütürk 07jz994 plakalı araç sahibiyim istanbul Esenkent de ikamet etmekteyim 225/70/16 pirelli kış Las lastiği Buldum sizce olur mu yardımcı olursanız sevinirimBu aracın lastikleri 75 diye Geçiyor 70 16 taksam sıkıntı olur mu Pirelli lastikleri 2015 üretimi takmış olsam sıkıntı olur mu teşekkür ederim

evgo

Moderator
225/70/16 Takarsan tek sorun çukurları daha fazla hissettirir malum yanak daha küçük
2015 üretimi lastik ücretsiz ediniyorsan sorun olmaz ama para verme lastikler organik kauçuk karışım malzemelerden üretiminden 1 yıl sonra yavaş yavaş sertleşmeye başlıyor ki lastik ömürleri uygun saklama koşullarında muhafaza edinilirse ortalama 10 yıldır

bütçeniz uygunsa tabiki bfgoodrich alın 4 mevsim daha uygunu bridgestone A/T 4 mevsim oda

Arkadaşlar teşekkür ederim cevaplarınız için 140 km hızla biderken motor işareti çokıyo çekin varya usta makinaya bağladı agr arızası çoktı başka nir araçtan taktık çıkma 20 gün kullandım hine 140 üzerine çıktım 2 dakka sonra tekrar yandı gidecem servise bilgisi olan varmı herkese selam

Arkadaşlar teşekkür ederim cevaplarınız için 140 km hızla biderken motor işareti çokıyo çekin varya usta makinaya bağladı agr arızası çoktı başka nir araçtan taktık çıkma 20 gün kullandım hine 140 üzerine çıktım 2 dakka sonra tekrar yandı gidecem servise bilgisi olan varmı herkese selam
Egr valfinin arkasında bir map sensörü olması lazım onu değiştirerek deneyin.