Aliexpress'den sipariş verdiğim ürünler

cengiz67

Moderator
İsmail kardeş, MAAŞALLAH ali express i ihya etmişsin, ilk resimdeki anten bizim araçlardaki ebattamı acaba ben aksesuarcılarda çok aradım ama ufak kalıyordu

SsTeam

Yönetici
Bedavadan biraz pahalı abi ürünler hemde türkiye'de olmayan teknolojiler çok uygun fiyata almayanı dövüyorlar :)

Antende 36 cm lik bende aksesuar cılarda ve İnternet'de bulamamıştım aliexpess'den bulunca yapıştırdım.

ugurdeniz

Moderator
İsmail hocam telde müthiş bi lamba teknolojisi var onu aldım şimdi onu taktıyorum demiştin.
Bahsini ettiğin ,Üstteki fotoda aracın arasında tamponun altında arkayı aydınlatan sey mi.
Eğer buysa ne işe yarıyor.
Taktırdım demiştin.foto yüklemeni bekliyorum.
Saygılar

SsTeam

Yönetici
İsmail hocam telde müthiş bi lamba teknolojisi var onu aldım şimdi onu taktıyorum demiştin.
Bahsini ettiğin ,Üstteki fotoda aracın arasında tamponun altında arkayı aydınlatan sey mi.
Eğer buysa ne işe yarıyor.
Taktırdım demiştin.foto yüklemeni bekliyorum.
Saygılar
Evet uğurcum Cree Led teknolojisi taktırdım fakat mercek'li far olduğu için benim araç istediğim performansı alamadım o yüzden xenon sipariş verdim şimdi onu bekliyorum.

rucar

Moderator
Insallah Ismail Hocam, bekliyorum bir organizasyon

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YvzNazli

Moderator
Uğur abi burda öğrenci var öğrenci şu gezileri Anadolu yakasında planlayın [emoji23] [emoji23] [emoji4] reca ediyorum.

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YvzNazli

Moderator
Şekerpınardan Selam olsun sen ne tarafta ikamet ediyorsun Uğur ağabey. Offroad ve karda mangal kulağa hoş geliyor emme 4x2 der susarım :)
Kar yağdığı zaman ben genelde İstanbul Parkın oraya çıkıyordum Offroad yok LowDrift var :sneakiness: :sneakiness:

Omeer14

Moderator
Sis için aldığınız kırmızı şerit led mi lazer mi? Memnuniyet durumu nedir.
bende dün sipariş verdim ledleri 1,5$ civarıydı lazeri 5 $ .ben lazeri sipariş ettim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alper

Moderator
Evet uğurcum Cree Led teknolojisi taktırdım fakat mercek'li far olduğu için benim araç istediğim performansı alamadım o yüzden xenon sipariş verdim şimdi onu bekliyorum.

İsmail Hocam bu ampuller hala duruyor mu sizde? ben de bundan almayı düşünüyorum da H4 Cree Ledlerden.

SsTeam

Yönetici
Evet duruyor abicim istiyorsan verim dene hoşuna giderse aliexpress den aldığım fiyata veririm.