Autoshow 2017 fuar etkinliği

21-30 Nisan 2017 tarihleri arasında yapılacak olan Autoshow 2017 fuar organizasyonuna Ssangyongteam ailesi olarak birlikte katılım yapmak istiyorum fuar davetiyeleri bende Cuma günü katılmak istiyenler isimlerini yazsın arkadaşlar

ahmetersin

Moderator
abi gelmek istiyorum bende ama o gün durum ne olur belli olmaz. sen yinede benimkini ayır kenara :)

1- Ssangyongworld
2- ilovit ümit
3- ahmetersin

KOKEZ

Moderator
1- Ssangyongworld
2- ilovit ümit
3- ahmetersin
4-Uğur Özer

Saat konusunda bir aksilik olmassa bede gelmek isterim

1- Ssangyongworld
2- ilovit ümit
3- ahmetersin
4-Uğur Özer
5-Hakan BIYIK

Tam olarak gün saat belli mi?

Olabilir aslında arkadaşlarada uyarsa tabiki

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Autoshow un bugün lasmanina giden bir dergi face den canlı olan yayınında ssangyoung ve diğer standları gezdi. Yeni Rexton g4 yok. Yeni Xlav modelinin prototip modelini tanıttılar. Sanırım ssangyong ve Sahsuvaroglu G4 ü türkiye pazarına getirmiyecek kısa zaman içindeki. Ssangyong konya bayisinden Aldığım bilgiye göre de gelirse eğer 2,2 dizel ve 2,0 benzinli olacak dedi.

Autoshow un bugün lasmanina giden bir dergi face den canlı olan yayınında ssangyoung ve diğer standları gezdi. Yeni Rexton g4 yok. Yeni Xlav modelinin prototip modelini tanıttılar. Sanırım ssangyong ve Sahsuvaroglu G4 ü türkiye pazarına getirmiyecek kısa zaman içindeki. Ssangyong konya bayisinden Aldığım bilgiye göre de gelirse eğer 2,2 dizel ve 2,0 benzinli olacak dedi.

Bende bugün fuarda idim

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rexton w de donanımın da bi değişiklik varmıydi.

SsTeam

Yönetici
Rexton 4x2 kumaş koltuk,arka spoyler yoktur, arka cam sabit, ( aracın tipi bozulmuş ), basamak yoktur, kısa kısa bir şey kalmamış Rexton"dan 171.000 tl fiyattan satamıyor, satamazda,

Rexton G4 gelse bile 2.0 en boşu 199,000 tl olur en dolusuda 2.2 250.000 tl o paraları kim verebilir bu ülkede ancak maddi durum çok iyi olanlar, onlarda o kadar marka varken SssangYong almaz.

Fuara bile gitmedim çünkü gezmiş olmak için gitmenin bir önemi yok benim için araç alacaksam fikir oluşması için gidilebilir ama şu sıralar malum piyasa oldukça sakin.

KOKEZ

Moderator
Bu makinenin Türkiye fiyatı ne olur acaba [emoji848]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rexton 4x2 kumaş koltuk,arka spoyler yoktur, arka cam sabit, ( aracın tipi bozulmuş ), basamak yoktur, kısa kısa bir şey kalmamış Rexton"dan 171.000 tl fiyattan satamıyor, satamazda,

Rexton G4 gelse bile 2.0 en boşu 199,000 tl olur en dolusuda 2.2 250.000 tl o paraları kim verebilir bu ülkede ancak maddi durum çok iyi olanlar, onlarda o kadar marka varken SssangYong almaz.

Fuara bile gitmedim çünkü gezmiş olmak için gitmenin bir önemi yok benim için araç alacaksam fikir oluşması için gidilebilir ama şu sıralar malum piyasa oldukça sakin.
G4 de gerek kalmadan rexton w platinyum serisine göz dolduran biraz teknolojik donanım yapsa 180 civarı peynir ekmek gibi satar. ( keynes go start-stop, dahili navi-çevre kamera, kör nokta uyarı, yol bilgisayarli yeni nesil gösterge paneli, otomatik bagaj kapagi, elektronik el freni, çift bölgeli tam otomatik digital klima).. son 1 aydır incelemedigim araç kalmadı kıçı kırık araçlar 165-185 bin arası. Düşünün ki x-trail su an padişahligini ilan etmiş. Kimseyi takmıyorlar bile. Yaa sorun Sahsuvaroglunda yada ssangyong türkiye pazarını düşünmüyor artık