DUYURU Bolu 24-25 Aralık Cumartesi-Pazar Konaklamalı Gezi

ugurdeniz

Moderator
Kendi aramızda konuşuyorken , Düzceli arkadaşımız Oğuzhan Meydan'ın isteği ve daveti üzerine, Uğur Özer Abi'nin de Bolulu olup bu organizasyona ön ayak olmasıyla , bu kış Bolu dağlarında yatılı kamp yapma gibi bir düşüncemiz oluştu.

Konaklamalı , 1-2 gece , çadır yada dağ evinde olacak şekilde bir plan.

Nerde-nasıl kalınacağı konusu gibi , aileli mi - ailesiz mi , bunu da tartışıp ele alalım.

Tarih , start günü ve noktası .. bunlar da diğer detaylar olur.
Görev dağılımı , konvoy kuralları ,kar-kış iklim koşulları , araçların donanımı, ihtiyaç duyacağımız iğneden-ipliğe herşeyi yazar çizeriz bu konuya.

Son düzenleme:

ahmetkoksal1640

Moderator
Cevap: Bolu 2016 kiş kampi _ ssangyongclub-tr

Maşallah diyelim burdan devam edelim😊

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cengiz67

Moderator
Cevap: Bolu 2016 Kış Kampı - SsanYongTeam

Aileli olsun,yakin olsun,mangal olsun olsun da olsun

ahmetkoksal1640

Moderator

Olsun cengiz abim olsun herşey gönlümüze göre olsun😊😊

Aileli olsun. Bencede dag evi olsun bildigim harika bi yer var. Tablo gibi bir yer

oguzhan

Moderator
Cevap: Bolu2016-KIŞ KAMPI -SsangYongTeam

inşallah herkesin gönlünce oluşur şartlar ve güzel bir organizasyon ortaya çıkar abilerim sabırsızlıkla sonucunu bekliyorum.. :) ben her şeye uyarım benim bi şartım vb. yok :))

toranaga

Moderator

Bolu olsun. Doğası harika ve tabii ki nasıl çıkarım diye düşünmeden Araba ile kara batmak, Kyron'un sınırlarını keşfetmek istiyorum. Nasılsa bir vinçli arkadaş çekecektir. Değilmi ama ?

cengiz67

Moderator

Turan bey,bir vincli arkadaş diyorsunuz sanırım zaten 1 vincli İsmail kardeşimiz var İsmail e çok is düşecek o zaman(biri daha mi vardı yoksa)

toranaga

Moderator

İlhami hocam'da da vinç vardı sanki. Gelirse Ertuğrul Çavdar hocamda var..

oguzhan

Moderator

olmadi en son arabaları birbirine bağlar halatla cekeriz abi :D araba ve kişi sayısı oldukça sıkıntı olmayacaktir kar çamur :)

mehmet82

Moderator

Kalmalı dağ evinde falan olursa hanım çocuk gelmek isterim.

ahmetkoksal1640

Moderator

Kalmalı dağ evinde falan olursa hanım çocuk gelmek isterim.
aynı fikrdeyim Mehmet uğur abi sakintepe diye bir yerden bahsetmişti arkadasiydi sanırım 2 yetişkin 2 çocuk olarak bende katılırım önden bir fiyat rezarvasyon çalışması yapmak lazım ama kar yağışı başladığında sezon açılıyor sonra kalabalık bir ekibe yer ayırmak zorlasabilir😊 uğur abi duyuyorsan ses ver 😉😉