Bu da bizim ufakl─▒k ­čśŐ Herkese selamlar

2019 Musso Grand platinum

Ekli dosyalar

Hay─▒rl─▒ olsun. Kasa kapa─č─▒ da g├╝ncellenmi┼č galiba, bendekinde a├žma kolunun ├╝st├╝ndeki k─▒rm─▒z─▒ ─▒┼č─▒k yok, sadece arka ├╝stteki var. Diff Kilit olay─▒n─▒ ne yapt─▒n─▒z?

Hay─▒rl─▒ olsun. Kasa kapa─č─▒ da g├╝ncellenmi┼č galiba, bendekinde a├žma kolunun ├╝st├╝ndeki k─▒rm─▒z─▒ ─▒┼č─▒k yok, sadece arka ├╝stteki var. Diff Kilit olay─▒n─▒ ne yapt─▒n─▒z?
┼×u an net olarak karar veremedim .─░ki servis ile irtibat halindeydim ama 100% net bilgi veremiyorlar .K─▒saca net bilgiye sahip de─čiller bende risk almak istemedim

Model y─▒l─▒ 2020 ise merak etti─čim baz─▒ ┼čeyler var. Bizim 2019 modellerde Adblue(Urea) deposu ve sistemi mevcut de─čil ama 2020 lerde baz─▒ pazarlarda bu sistem k─▒lavuzda da belirtildi─či gibi eklenmi┼č. Buradaki modellerde var m─▒? Hava yast─▒─č─▒ say─▒s─▒ artt─▒r─▒lm─▒┼č m─▒? 2 adet hava yast─▒─č─▒ ├žok can─▒m─▒ s─▒kan bir durum. Yan darbelerde ba┼č─▒ koruyacak yast─▒k yok :cry:

Model y─▒l─▒ 2020 ise merak etti─čim baz─▒ ┼čeyler var. Bizim 2019 modellerde Adblue(Urea) deposu ve sistemi mevcut de─čil ama 2020 lerde baz─▒ pazarlarda bu sistem k─▒lavuzda da belirtildi─či gibi eklenmi┼č. Buradaki modellerde var m─▒? Hava yast─▒─č─▒ say─▒s─▒ artt─▒r─▒lm─▒┼č m─▒? 2 adet hava yast─▒─č─▒ ├žok can─▒m─▒ s─▒kan bir durum. Yan darbelerde ba┼č─▒ koruyacak yast─▒k yok :cry:
2019 bendeki de ­čśžhava yast─▒─č─▒ yanlarda da var san─▒yordum

Maalesef sadece ├Ân s├╝r├╝c├╝ ve ├Ân yolcu toplamda sadece 2 adet var. Yan hava yast─▒klar─▒ olsayd─▒ koltuklar─▒n ├╝st├╝nde "airbag" etiketi olmas─▒ gerekirdi, tavan hava yast─▒─č─▒ da keza "airbag" damgal─▒ oluyor tavanda. Bu 2 adet de zaten mecbur minimum hava yast─▒─č─▒ adeti. Edition modelinde 6 yast─▒k var. Ke┼čke "Ssangyong'da g├╝venlik opsiyon de─čildir" slogan─▒ ger├že─či yans─▒tsa idi.

SsTeam

Y├Ânetici
Asl─▒nda yurt d─▒┼č─▒nda Ssangyong'da g├╝venlik opsiyon de─čildir" slogan─▒ ger├žek fakat T├╝rkiye"deki ebemizi a─člatan vergiler distrib├╝t├Âr├╝ de a─člat─▒yor ve uygun fiyata ara├ž satmak i├žin malzemeden k─▒rp─▒yor i┼čin ger├že─či bu maalesef.

├ťst