Deri Koltuk Koruma

oguzhan

Moderator
Abiler iyi günler tekrardan :) boş vakit oldukça arabayı korumaya ya da neler yapabiliriz nasıl geliştirebiliriz diye düşünmeye başlıyorum aklıma da deri koltuklar takıldı :) ciddi bir sorun yok ama rengi biraz solmuş gibi ee 10 yıla ulaşacak nerdeyse iyi bile denebilir :) derileri korumak için zarar vermeden neler yapılabilir temizleme ve parlaklık kazandırıp koruma yapılabilir mi :) yapılırsa nasıl yapılabilir önerilerinizi bekliyorum :)

oguzhan

Moderator
Çok teşekkür ediyorum abi konuyu siliyorum yanlış anlama Fuzuli yere kalabalık yapmasın [emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben koltuklarımı boyadım... şöyle, yıpranan yerlerini sıvı deri ile doldurdum. Sonra boyadım. Ve cilalama yaptık. Bütün çatlaklar gitti. Hatta işlemi bu gün yaptım. 2.000 tl lik işlemi 70 tl ye kendim yaptım. Yeni alınmış gibi oldu...
Cilalama işlemini henüz yapmadım. Bu foto sadece çatlakları kapattıpım foto... bunun üzerine boya yaptım. Düşünün daha da iyi oldu...

Abiler iyi günler tekrardan :) boş vakit oldukça arabayı korumaya ya da neler yapabiliriz nasıl geliştirebiliriz diye düşünmeye başlıyorum aklıma da deri koltuklar takıldı :) ciddi bir sorun yok ama rengi biraz solmuş gibi ee 10 yıla ulaşacak nerdeyse iyi bile denebilir :) derileri korumak için zarar vermeden neler yapılabilir temizleme ve parlaklık kazandırıp koruma yapılabilir mi :) yapılırsa nasıl yapılabilir önerilerinizi bekliyorum :)

Ekli dosyalar