Edirne'den selamlar

Merhaba, adım Gürcan 36 yaşındayım. 1 hafta önce 2011 model 85bin km'de, otomatik vites, beyaz bir Kyron alarak aranıza katıldım. Almadan önce çok araştırmıştım ve beklediklerimi fazlasıyla karşıladığını söyleyebilirim. Bu aralar Edirne yollarının neredeyse tamamı yağmur suyu ve kanalizasyon için kazıldığından, şehir içi off-road parkuru gibi oldu :) Öncesinde otomatik vites Corsa vardı ve bu araca yazık olacaktı.
Kyron tercih etme sebeplerime gelince;
-Şehre yakın 14km mesafede bir köyde bahçem var. Öncelikle burada kullanmak için. Geniş bagajlı ve yüksek bir araç ihtiyacı için.
-Kamp yapmayı seven birisiyim ve herkesin bir arada toplu olarak bulunduğu bir yerden çok gizli kalmış herkesin gitmediği yerlere gidebilmek için. (4x4 olması bunun için önemli)
-Bir çok şehirde olduğu gibi kötü olan şehir yollarında delik çukur vs. yüzünden arabanın altını sürtmemek, bin bir takla ve stresi yaşamamak için.
-Bu fiyatlarda ve bu konforu yaşatabilecek başka bir marka olmadığı için, insanların korkarak yaklaştığı Ssanyong markasını, tüm olumsuz arkadaş - akraba görüşlerine rağmen, bilerek ve inanarak almak.
-Dünyaya kaç kere geleceğiz? Gözümüzü kapatmadan, gerçekten içime yatan bir aracı kullanmış olmak.
-İki ailenin rahat rahat sıkışmadan yolculuk yapabilmesi için. (Köye giderken 3 aile ve 2 küçük çocuk sığdık bu arada)

WhatsApp Image 2020-03-20 at 14.11.16.jpegWhatsApp Image 2020-03-20 at 14.11.17.jpegWhatsApp Image 2020-03-20 at 14.11.44.jpegWhatsApp Image 2020-03-20 at 14.11.31.jpegWhatsApp Image 2020-03-20 at 14.11.24.jpeg

SsTeam

Yönetici
Hayırlı olsun doğru bir seçim olmuş her zaman başkasını fikrini alın ama kendi kararınızı verin sonuçta siz binecekseniz toplum olarak herşeye ön yargılı olduğumuz için her konuda da bilmeden fikir sahibiyiz o yüzden olduğumuz yerde sayıyoruz.

Maşallah, Allah kazasız hayırlı güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah, aklınıza birşey takılmasın uzun yıllar bu araclara bınıyoruz, herhangi bir sıkıntı yok, olsa da halledilir içiniz rahat olsun, baska bir araca geciş yapamıyoruz :)

İyi günlerde kullanın, çook keyif alacağınız bir araç almışsınız. Hem arazide hem şehirde tüm ihtiyaçlar için tek araç...