Gözleri görmeyen bebeğin ameliyat masraflarını WhatsApp’ın karşılayacağı iddias

SsTeam

Yönetici
Merhaba arkadaşlar whatsapp"da şöyle bir resim dolaşıyor bende sizinle paylaşmak istedim bu resmi gördüğünüzde ilk aklınıza gelen cevapları yazar mısınız lütfen.

baturalpoghan

Moderator
Cevap: Gözleri Görmeyen Bebeğe Yardım..

Yalanmış hikaye

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cevap: Gözleri Görmeyen Bebeğe Yardım..

Yok abi boş kase olayı Değil Mıllet olarak cocuklar uzerınde Inanılmaz merhamet duygularımız var Bazende o yuzden kımse sorgulamadan paylaşıyor.

SsTeam

Yönetici
Cevap: Gözleri görmeyen bebeğin ameliyat masraflarını WhatsApp’ın karşılayacağı iddia

Dinimiz kitap"ta bize okuyun, Akledin, Sorun, Sorgulayın, Araştırın, demez mi neden sorgulamadan her şeyi paylaşır olduk.

Sözde amerikan menşeli bir firmanın sohbet yazılımın sıradan bir bebek resmi kullanarak gözlerinin kör olduğunda belirterek bam telinizede basarak içimizdeki merhamet meleğine harekete geçirerek bize tek maliyeti 1 tık olan ve paylaştıkça Whatsapp reklam yapacak ve karşılığında 200 bin $ ödeme yaparak bebeğin gözleri açılacak acaba buna hangi akıl inanır.

Uyan ey Türk milleti artık sizi allah ile aldatanlara ve duygularınızı kullanarak aldatanlara inanmayın aldanmayın ve topluluk içine fitne sokanları, yalan söyleyenlere prim vermeyin.