İstanbul trafiğine alternatif ulaşım aracı ( 1.5 lira elektrik ile 100 km )

SsTeam

Yönetici
Merhaba arkadaşlar sabah"tan akşama kadar Musso Grand 5,5 metrelik bir pickup ile dolaşan park ve trafik sorunu yaşayan bir İstanbullu olarak artık alternatif ulaşım çözümü buldum kendime bu çözümün adı ( Xiaomi 365 elektrikli scooter )

04D-A46-F6A_2_LargeProductImage.png

2 Aydır kullandığım ve yakın mesafelerde aracıma uygun bir park alanı bulup 20-25 km menzili olan alanlarda trafiksiz ve özgürce dolaşmanın keyfine varmanın sevinci ile aradan geçen zaman katettiğim yol 130 km ulaştı ve artık bu ulaşım aracının benim hayatımda önemli bir zaman ve yakıt tasarrufu olarak döndüğünü far kettim ve bu sistemi daha da büyütmeyi ve aracı evden hiç çıkartmamaya karar verdim bu işin tabiri caiz ise Mercedes markası olan saate 80 km hız 80 km menzil sunan Kore ile üreticinin ürettiği Dulatron Eagle Pro ürünün den sipariş verdim ve 1 ay içinde yurt dışından gelmesini bekliyorum.

Dualtron_Eagle_Electric_Scooter_Front_Folded_View_2000x.jpgDualtron_Eagle_Electric_Scooter_Rear_View_2000x.jpg
Yeni gelişmeler ve sorularınız hakkında bilgilendireceğim.

Son düzenleme:

nedimkolat

Moderator
Merhaba arkadaşlar sabah"tan akşama kadar Musso Grand 5,5 metrelik bir pickup ile dolaşan park ve trafik sorunu yaşayan bir İstanbullu olarak artık alternatif ulaşım çözümü buldum kendime bu çözümün adı ( Xiaomi 365 elektrikli scooter )

Ekli dosyayı görüntüle 10

2 Aydır kullandığım ve yakın mesafelerde aracıma uygun bir park alanı bulup 20-25 km menzili olan alanlarda trafiksiz ve özgürce dolaşmanın keyfine varmanın sevinci ile aradan geçen zaman katettiğim yol 130 km ulaştı ve artık bu ulaşım aracının benim hayatımda önemli bir zaman ve yakıt tasarrufu olarak döndüğünü far kettim ve bu sistemi daha da büyütmeyi ve aracı evden hiç çıkartmamaya karar verdim bu işin tabiri caiz ise Mercedes markası olan saate 80 km hız 80 km menzil sunan Kore ile üreticinin ürettiği Dulatron Eagle Pro ürünün den sipariş verdim ve 1 ay içinde yurt dışından gelmesini bekliyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 12Ekli dosyayı görüntüle 13
Yeni gelişmeler ve sorularınız hakkında bilgilendireceğim.

Hayırlı yolculuklar Abi. 2 ayda 130 km hiçte azımsanacak bir mesafe değil. Şehir içi ulaşımda büyük kolaylık sağlamakta. Birkaç gün önce metroda bir vatandaşta gördüm. o katlama gereği bile duymadan toplu taşıma aracını kullanmaktaydı.

nedimkolat

Moderator
E-scooter günümüzün ulaşım araçları arasında hızla yerini almaya devam ediyor. Bizim müendisler işe karışmış. Memleke uygun üretim niyetine girmişler.

SsTeam

Yönetici
Evet sağolsunlar üretiyorlar da kuru iskelet onu demiciler de yapıyor asil iş motor ve pil uretebilmekte.

bariskonor

Moderator
Trafikte herhangi bir sorun yaşamıyor musun? Sıkıştırma aniden kapı açılması karşıdan karşıya yaya geçişi ya da köpek vs gibi.

SsTeam

Yönetici
Barış abi bu olasılıkların hepsini baştan kabul edince sorun olmuyor korna calsalar bile gülüp geçiyorum.