­čĆĽ Karavanim olmadan asla ­čĆĽ

SsTeam

Y├Ânetici
Screenshot_1.png

G├╝zel bir gezi olmu┼č bu karda tek ba┼č─▒n─▒za ├ž─▒kman─▒z ayr─▒ca cesaret ister esinizi ve sizi tebrik ederim.
Bu arada Crawler karavan─▒ s─▒f─▒r mi ald─▒n─▒z 2.el mi fiyat─▒ nedir acaba almak isteyen arkada┼člar olur ise bilgileri olsun.

Vince tak─▒lan halat kasnak/makaradan ge├žirip tekrar araca ba─član─▒rsa kuvvet 2 kat─▒na ├ž─▒kaca─č─▒ i├žin ara├ž daha kolay ├ž─▒kard─▒ diye d├╝┼č├╝nd├╝m. Olmad─▒ halat─▒ a─ča├žtan ├ževirip yine araca ba─član─▒rsa ayn─▒ i┼člevi g├Âr├╝r gibi :)

Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 44

G├╝zel bir gezi olmu┼č bu karda tek ba┼č─▒n─▒za ├ž─▒kman─▒z ayr─▒ca cesaret ister esinizi ve sizi tebrik ederim.
Bu arada Crawler karavan─▒ s─▒f─▒r mi ald─▒n─▒z 2.el mi fiyat─▒ nedir acaba almak isteyen arkada┼člar olur ise bilgileri olsun.
Merhaba,

Karavani ben 5-6 ay evvel aldim 80 bine, buzdolabi haric hersey var. Tabi siparis uzerine geldigi icin Aralik ortasi elimize ulasti. Yilbasindan sonra da fiyatlar costu su an 120 civari saniyorum ama ikinci ellerde 100 olmasi lazim. Crawler magazasinda da ikinci el bulunuyor, gidip konusmakta fayda var.

Vince tak─▒lan halat kasnak/makaradan ge├žirip tekrar araca ba─član─▒rsa kuvvet 2 kat─▒na ├ž─▒kaca─č─▒ i├žin ara├ž daha kolay ├ž─▒kard─▒ diye d├╝┼č├╝nd├╝m. Olmad─▒ halat─▒ a─ča├žtan ├ževirip yine araca ba─član─▒rsa ayn─▒ i┼člevi g├Âr├╝r gibi :)
Merhaba,
Vinc 6 ton oldugu icin cekmede hicbir sorun olmadi ancak bunlar tork uzerine calistigi icin devirleri cok dusuk oluyor. Vinci bosta toplarken de ayni hizla donuyor yani. Videonun altinda da bir arkadas sormus nasil cikti halat diye, halati cok salmamak gerekiyormus. Bilmiyorduk, ogrendik, :)

├ťst