korando sport h4 led yorum.

selamlar beyler.
uzun zaman oldu.
far ampüllerini değiştirmek istiyorum.
piyasada fanlı led ampüller mevcut.hatta mercekli olanlarıda var.
alıp kullanan varmı.
ömrü ve randumanı nasıldır acaba tavsiye edermisiniz.
yoksa yine aynı halojen ampüllerimi kullanayım.

SsTeam

Yönetici
Ben aldım kullanıyorum çok etkili ışık şiddeti var gürcan"dan isa taktı ama ne marka ne de modelini bilmiyorum.

YvzNazli

Moderator
Aracın farları mercekli ise ben led xenon tavsiye etmiyorum [emoji1] ledler normal Halojen farlarda çok etkili ama merceklerde biraz başarısız kalıyor. Rexton W de invells marka led xenon kullanıyoruz. Kısa farlar makul seviyede, öyle aman aman göstermiyor. Ama Uzunlar şahane Uzunlar başka bi dünya [emoji23]

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YvzNazli

Moderator
Yusuf abi farlar Halojense led xenon işini görür. Yağmur ve sis faktörü için sis farlarını sarı bırak derim abi. Kısalar ve Uzunlar içinde invells marka led xenon u tavsiye ederim.

Yusuf abi farlar Halojense led xenon işini görür. Yağmur ve sis faktörü için sis farlarını sarı bırak derim abi. Kısalar ve Uzunlar içinde invells marka led xenon u tavsiye ederim.

tavsiyene uydum.
inwells yeni nesil phillips çipli h4 sipariş etrim.
kargo yolda bakalım nasıl deneyimler yaşarız.
https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/inwells-x-treme-philips-cipli-led-xenon-zenon-h4-507592388?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=307642332138&utm_term=60624106545&ga_prodid=507592388&ga_merchantid=115146475&scxid=14489-145818-2357-0&sc_gcsp=gg&gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQiA_rfvBRCPARIsANlV66NUO_5iOCNMtX4gIGtDHqLEszHj6IvYLPdk6iB23J931tAysHsKUQ8aAk7qEALw_wcB

YvzNazli

Moderator
Hayırlı olsun abi. Şimdiden Güle güle kullan.

h4 ledler geldi.
daha canlı,ferahlık veren bir ışıklandırma.
inşallah uzun ömürlü olur.
sağdaki led,soldaki halojen lamba. biraz daha dağınık ışık yaydığı kesin.
eğer selektör yersem bunu size bildiririm.