Kyron P1254 ve P1257 kodu ve motor arıza ışığı yanması

Merhaba kayron 4×4 otomatik vites araç aldım 115 000 km ve arıza ışığı yandı özel servise gösterdim p1254 ve P1257 arıza kodu verdi yakıt pompası sökülüp bakılmalıymis 2500 TL gibi bir yaklaşık masraftan bahsedildi bu durumla karşılaşan arkadaşlar varsa bilgilendirme yapabilirlerse çok iyi olur

Merhaba kayron 4×4 otomatik vites araç aldım 115 000 km ve arıza ışığı yandı özel servise gösterdim p1254 ve P1257 arıza kodu verdi yakıt pompası sökülüp bakılmalıymis 2500 TL gibi bir yaklaşık masraftan bahsedildi bu durumla karşılaşan arkadaşlar varsa bilgilendirme yapabilirlerse çok iyi olur

Adsız.jpgAdsız1.jpg

Yukarıda yazan birçok sebepten olabilir, basitten ve ucuzdan, zora - pahalıya doğru, tek tek bakmak lazım

CAFER ÖZTÜRK
Bostancı Oto Sanayi Sitesi G Blok No: 13 İçerenköy Bostancı İstanbul 34700 Türkiye
http://www.ssangyongozelservis.net/

Veya yetkili servis isterseniz herkes memnun

Son düzenleme:
Yakıt filtresini değiştirdik depo temizliği yapıldı pompa arızası diye söyleniyor p1254 ve p 1257 arıza kodunu veriyor motor arıza ışığı yanıyor fakat herhangi bir değişiklik olmuyor araçta pompa için tahmini 2500 TL masraf çok fazla geliyor bana şuan inşallah daha düşük bir maliyetle cozebilirim

Verdiğim bilgideki ustaya mutlaka uğrayın, para göz biri değildir ve sorunun tam olarak ne olduğunu size ne kadar masraf çıkaracağını hesaplar.. Bu tip konularda bir kaç yerden bilgi almak yararlı olur