Kyron Youtube Kanalı Olarak Aranızdayım

Arkadaşlar merhabalar, youtube de ssangyong kyron üzerine kanalım var. İsmi SSANGYONGTEAMTURKEY di fakat servisde yaşadığım talihsiz olaylardan sonra hevesim kırıldı kanalın ismini isim soyisim olarak değiştirdim. Ayrıca küçük bir çekme karavanım da var karavanla gezilerde yapıyorum. Aracım 2009 model kyron 4*4 manuel model. Kanalımında linkini sizlerle paylaşmak istiyorum
youtube : https://www.youtube.com/channel/UCtX-EV98AfK6zmaFKyCBM9g?view_as=subscriber
İnstagram sayfam : ssangyongteam
yeni çalışma.jpgIMG_7169.JPG

Merhabalar Hasret kardeşim daha Kyron almaya karar verdiğimde bulmuştum YouTube kanalını ve videolarını takip ediyorum 👍 Erzincan'dan sevgiler

saol @tulucay dostum izlediğin için.
Arkadaşlar bir sorum olacak, kızdırma bujisi arızası aldım ekranda , aracın gidişatında hiçbir sıkıntı yok. Sizdeki başlıklara baktım pendikte bir ustayı önermişsiniz, yarında iş gereği pendikte olacağım. Artık yetkiliservis kazıkları yemek istemiyorum. Bujinin fiyatı internette 100 lira olarak gözüküyor. Sizce masrafım ne olur yada önerdiğiniz bir yöntem varmı başınıza geldimi bu sinyal. Teşekkürler tekrardan

Merhaba.Benim başıma geldi.1 tane kesildi kendim değiştim. 1 hafta sonra bir tane daha kesildi.yine değiştim.2 gün sonra 3. Kesildi.Yapmış olduğum araştırmadan sonra ve tavsiyeler uzerine şu tecrübeye vardim. Eğer degisecekseniz 4 ünü birden değiştirin.çünkü yeni takılan akım dengesizliği yapabilir ve aralıklarla kesilme sorunu olabilir... İlerleyen zamanda ariza olursa eski soktukleriniz ile motorda olanlar eşdeğer olMuş olurlar.

Ayriyeten tamirci ye gitmedenen az 10 önce 1 -2 gün arayla kizdirmalaraw40 sıkın.bu yapacağınız işlem size silindir kapağını sokmekten kurtarır.çünkü tamirci sokemedigini kırma ihtimali cok yüksektir.ısrarla sokme ye calisacam diye ugrasmasin.kizdirma nihayetinde sokulecektir sadece zaman alıcıdir. Aksi halde kırılır yerinde kalırsa gerisi daha mesakkatli olur.(helede 4 numara)....size kolay gelsin

bu forumda okuduğum tavsiye üzerine pendik oto saniyedeki birtek oto servise gittim , enjekjtörlerimi ve kızdırma bujilerimi motor kapağı açılmadan sorunsuz değiştirdim. Araba şimdi tek marşda sıkıntısız çalışıyor. Herkese tavsiye ederim işinde çok iyi bir usta cidden.