Sangyong usta tavsiye

Herkese selamlar arabamda triger zincir sesi var dendi adapazari servisine gittim fakat net bilgi veremediler bana pek guvende veremediler sorularim hep yuvarlak cevaplar verildi sokuo bakmak lazim dendi cok fais bir fiyat verdiler parcayi parcacidan sordum voyer marka tam set nasildir vs diye sorum karsisinda servise bile satiyorum demesi benim servise olan guvenimi bitirdi. Sonuc olarak adapazarina yakin yada istanbulda triger setini degistirebilecek isinin ehli usta tavsiyesi olan varmidir acaba .

Saygilarimla

Merhabalar oncelikle gecmis olsun bende de actyon sport var ben istanbulda maslak oto sanayi sitesinde bulunan gurcan otoya gidiyorum yetkili servistir dilerseniz aracinizi gostermeniz faydali olabilir soz diyince internetden arastirdim 1800 tl ile 4000 kusirlere kadar yedek parca yazanlar war sesin zincirden geldigine eminsebiz ihmal etmyin cok daha buyuk sorunlara yol acabilir

GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkese cok tesekkurler adapazarinda sangyonglara motor yapan ve yaptiranlarin tavsiyesi uzerine bir usta buldum bakicak eger randiman alinmaz ise dediginiz yerlere gidicem tekrat tesekkurler gelismeleri yazarim

Guncel bilgi olarak gergi degustirildi ve ses kesti servis gergiyi takmamis bile elinde olmadigi icin taktik ses kesmedi diye yalan konusmuslar

Bu olayin kanitlaya bilirseniz sahsuvarogluna sikayetde bulunun

GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

acyton sports için ümraniye üsküdar civarında bilgisayarı olan bir usta önerisinde bulunabilir misiniz. aracı yeni tüm bakımları ve muhtemel enjektör değişimleri yapabilecek bir usta arıyorum. teşekkür ederim