Şile Hacılı kamp ve şelale alani

arslanturk_81

Moderator
Dün gidip biraz dolaştım gerçekten çok güzel yerler var kamp için ve balık tutmak için çok ideal

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arslanturk_81

Moderator
Ooo lalaa süper yer abi konum gonderde biz öğrenelim 2. Kampi buraya yapariz.
Hacılı köyü Şile yazarsanız haritalara kolay çıkıyor Bursa tarafından gelenler içinde İstanbul'dan gelenler içinde uygun bir yer olucaktir(Bursa'dan gelenler yeni otoban ve köprüyü kullanırsa elbet)

arslanturk_81

Moderator
Bu gün yine Şile Hacılı selalelerine gezmeye gidiyoruz gelen buyursun beyler

arslanturk_81

Moderator
Sabahtan akşama kadar Şile Hacılı da olucam beyler çay kahve mevcut birde balık tutma maksatimiz var tutabilirsek balıkta ısmarlarim 😂

arslanturk_81

Moderator
Beyler kusura bakmayın tabatalkda sorunlar yaşıyorum ondan ekleyemedim

arslanturk_81

Moderator
Arkadaşlar çadır kurulan yerlerde fazla görüntü çekemedim ama ayarlayabilirsem videolarida ekleyeceğim

arslanturk_81

Moderator
Daha kia sorentoya kafa tutan ford connet videosu var videoları bir kuculteyim onlarida ekkeyecegim.

atalay

Moderator
Abi super biyer gorunuyorr Huzur var yollar nasıl acaba ümit gidermi:emmersed::emmersed:

arslanturk_81

Moderator
Abi super biyer gorunuyorr Huzur var yollar nasıl acaba ümit gidermi:emmersed::emmersed:
Adam BMW ile gelmişti yolları iyi sorun yaşamaz fakat kamp yapılacak yerdeki araziye girmeyecek yol kenarında park eder zaten herkez öğle yapıyordu

arslanturk_81

Moderator
Beyler gideceğimiz hafta haber verin benide alın kavaciktan rehberlik yaparım size araç olmayınca bende henuz

ahmetkoksal1640

Moderator
Harika yerler gezmis siniz tebrikler Hele ki şelale ve göleti harika bir şey ama videoyu çeken arkadaşın ya kilo vermesi yada sigarayı bırakmasi lazım nefes nefese kaldı 😂😂😉😉😉😉👏👏👏👏

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi