SSangyong a veda

SSangYong'la Yaklaşık 8 yıldır devam eden birlikteliğimize son verdik. 5 yıla yakın actionsport ve 3 yıla yakın 2.7 rexton kullandıktan sonra iki hafta önce rextonuda satarak 2014 hilux 4x4 aldım. 8 yılın üstüne söyleyebileceğim tek şey Ssangyong verdiğim her kuruşu sonuna kadar hak etti. niye toyotaya geçtin derseniz: bildiğiniz gibi, tekrar pikaba dönüş yapmak istediğimi söylemiştim. yani rexton her halükarda satılacaktı. toyotayı tercih etmemdeki en büyük etken ise para lazım olursa hızlı bir şekilde satabileceğimi düşünmem.
tabi yeni bir araçla birlikte Toyota ile ilgili forumları takip etmeye başladım. açıkçası piyasada bu karar araç olmasına rağmen öğrenmek istediğim bazı şeyleri bulamadım. ssangyong kullanıcılarının araçları konusunda daha tutkulu olduğunu düşünüyorum..
herne kadar şimdilik ssangyong a veda etsemde siz değerli doslarımla birlikteliğimiz devam edecek inşallah.
istanbula yolum düşerse sizi yine rahatsız ederim. kastamonuya yolunuz düşerse- düşürmek isterseniz kapımız her zaman açık...

Allah razı olsun. Daha iyileri sizlerin olsun. Gerçi İsmail kardeşime vermiş zaten :) . Musso grand ın test sürüşünü yapmıştım. gerçekten kaliteyi hissediyorsun. belki 2-3 sene sonra ikinci elden alırız..

Tekrar teşekkür ediyorum. Bu arada dayı oğlu manuel action sport arıyor. Düşük km bildiğiniz araç varmı.