SsangYong Haftasonu Gezi Haberleri

cengiz67

Moderator
Anadolu yakası için hem piknik hemde dağ tas tırmanmak ve güzel bir İstanbul manzarası için Aydos ormanlari bakınız

arslanturk_81

Moderator
Cevap: Haftasonu gezi haberleri

Ozaman seçenekleri görelim
1 çatalca
2 aydos
3 şile
4 samanlı dağları
hangisi hafta sonu olumlu olur
benim gorusum samanlı dağları bayram tatilinde mantikli.diger seçenekler için bu pazar hangisi olursa uygunum ve kaç kişi gidebilecegiz bunun flzlblitesini yapalım.

nedimkolat

Moderator
Cevap: Haftasonu Gezi Haberleri

Haftasonu yaklaştığında "Bu hafta ne yapsak" sorularına ortak çözüm bulacağımız bir konu. Amaç; Cumartesi veya Pazar günü hava değişimi, biraz rahatlayıp stress atmak için doğaya çıkacak arkadaşlarımızın planlarını paylaşıp onlara katılmak isteyeceklerin bir araya gelmesini sağlamak. Hadi mesajları bekliyoruz.

ahmetersin

Moderator

Abiler öncelikle herkese merhaba. Bu yıl ramazan bayramı tatili pazartesi başlayıp perşembe son buluyor. Hal böyle olunca çok büyük bir ihtimalle tatil 9 güne çıkacaktır. Bayram tatilinin son 3-4 günü güzel ve kapsamlı bir kamplı gezi ile taçlandırsak diye düşünmekteyim. Burada tartışmamızı yapıp programı netleştirdikten sonra ayrı bir konuda yazarak mesaj kirliliğinin önüne geçelim düşüncesindeyim. Benim önerime gelecek olursak; tarihimiz henüz belli değil tatil tarihlerine bağlıyız bu konuda. Gezi rotamız henüz belli değil ancak hem ahmetkoksal1640 abimizin resimleri ve anlatımları hemde benim nacizane deneyimlerim doğrultusunda Bursa'ya gidelim derim. Benim deneyimim ancak Bursa'ya kadar geçerli sonrası Ahmet abide :D. Karamürsel-İznik-Yenişehir-Bursa güzergahını kullanarak Bursa'ya ulaşmak ve deneyimlerinden ötürü Ahmet abinin çizeceği rotada yol almak. Tabikide hertürlü öneriye açığız o yüzden o formalite kısma hiç girmiyorum.

ahmetkoksal1640

Moderator

Arkadaşlar bursada uludagin içindeki bütün yaylaları gezebiliriz 3_4 gün çok güzel bir zaman Ketenlik yaylası rakım 1700 yada biraz daha zor bir rota alaçam donbay çukuru ve 7 goller rotası takip edilerek buzul gollerine cikilabilir bunlar sadece ikisi zamanımız var nasıl olsa tartışır seceriz

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmetkoksal1640

Moderator

Arkadaşlar yukarıda bahsettiğim iki rota ilki gollere ikincisi ketenlik yaylası ve Şelalesi tabi şelale için dere yatağında 2km kadar yürümek kaydı ile😉😉

ahmetersin

Moderator

Ahmet abi kusura bakma yoğunluktan dolayı çok bakamıyorum siteye. Bizde bir laf vardır ön teker nereye arka teker oraya diye :) sen nereye biz oraya

ahmetkoksal1640

Moderator

Ahmet abi kusura bakma yoğunluktan dolayı çok bakamıyorum siteye. Bizde bir laf vardır ön teker nereye arka teker oraya diye :) sen nereye biz oraya
Eyvallah Ahmedim bursa İl sınırlarına dahil olduğun da haberim olsun gerisi kolaydir[emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji4]

nedimkolat

Moderator

Hadi benim hamallık işim vardı bir yere çıkamadım, bu pazar kimse de bir yere gitmedi mi ?????

YvzNazli

Moderator

Pazar günü ben arabayı temizledim iç dış. Cuma günü o yağmurda biraz kirlettim de arabayı. Videoyu whatsaapdan aldığım için kalite düşük, orjinal videoyu alınca değiştiririm.

Alper

Moderator

Pazar günü ben arabayı temizledim iç dış. Cuma günü o yağmurda biraz kirlettim de arabayı. Videoyu whatsaapdan aldığım için kalite düşük, orjinal videoyu alınca değiştiririm.
Senin 4x2 ayı şehirli. 18" jantlarla asfalta imza atman lazım

YvzNazli

Moderator

31 Temmuzdan sonra eğer bu lastikler üzerinde durursa makale bile yazabilirim :)

YvzNazli

Moderator

Dgs sınavı :)

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi