SsangYong Yedek Parça Oem Kodları

Arkadaşlar merhaba. aracımın yedek parçalarını oem koduyla bakabileceğim bir site var mıdır? sitede çok arama yaptım ancak bulamadım. sanki bir arkadaş link vermişti ordan bakabiliyoduk aracın tum parçalarına. birde benim aracım korando 2012 suv awd olanı. acaba triger seti zincir mi kayış mı . kaç binde değişmesi gerekir. suan 141 k da araç . şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar merhaba. aracımın yedek parçalarını oem koduyla bakabileceğim bir site var mıdır? sitede çok arama yaptım ancak bulamadım. sanki bir arkadaş link vermişti ordan bakabiliyoduk aracın tum parçalarına. birde benim aracım korando 2012 suv awd olanı. acaba triger seti zincir mi kayış mı . kaç binde değişmesi gerekir. suan 141 k da araç . şimdiden teşekkürler
Aracınızda zincir seti bulunmakta
Zincir degişimi zincir ses yapmaya başladığında değişim yapılmalı km sınırı bulunmamakta zincir setini görmeniz için link atıyorum setin komple bir numarası yok her parça tek tek numara vermekte orjinalde
ZİNCİR SETİ SSANGYONG 05- DİZEL ACTYON-REXTON-KYRON
İlan No: 740347051
Yag bakımını nekadar özenli yaparsanız okadar geç zincir degişimi yaparsınız