Ssangyong Yeni Korando 2020 – Şubatta Aramızda

SsTeam

Yönetici
Tasarımsal açıdan kendini geliştiren SsangYong Musso Grand sonra Yeni Korando ile gönülleri fet etmeye devam edecek.

Aldığım bilgileri göre araçlar 210.000 bin TL"den başlayan fiyatlar ile şubat ayında Türkiye"ye gelecek ama gelmeden bütün stoklar satılmış durumda.

Son düzenleme:

YvzNazli

Moderator
Dün bakıma gittim [emoji4] Tuzla da canlı canlı görme fırsatım oldu. Gayet güzel olmuş. Premium bir araç. Sunduklarına göre fiyatı uygun denilebilir. Tabi benim gördüğüm araçtan 3 adet kendilerine getirmişler. 4x4, şerit takip, adaptif cruise control, otomatik bagaj kapağı falan bayağı doluydu.

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yavuz sen yakından görmüşsün madem, boyut olarak hangi sınıfa denk geliyor? Kyron kadar var mı boyutları?

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YvzNazli

Moderator
Yavuz sen yakından görmüşsün madem, boyut olarak hangi sınıfa denk geliyor? Kyron kadar var mı boyutları?

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yani şöyle söyleyeyim. Kyron ile Rexton W arasında kağıt üzerinde pek bi fark yok ama Rexton W daha heybetli duruyor. Yani kağıt üzerindeki verileri bilemem ama Kyron Korando'ya göre boyut olarak daha iri geliyor bana. Üstelik şahsi görüşüm Korando, Kyron veya Rexton W kullanıcısına hitap eden bir araç değil 4x2 otomatik satılacak.
Yüksek Tivoli, Xlv gibi ama onlardan daha iri olduğu çok belli. Tiguan, Kuga klasmanında bir araç demek daha doğru olabilir.

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi