Tivoli Aksesuar Nerden Bulabilirim

Yahu tivoliye aksesuar bulabileceğimiz hiçbir yer yok mu türkiye'de. Basit bir cam rüzgarliği bile bulamiyorum. Bilen varsa bi yardimci olabilir mi?

Aksesuar da bile sıkıntı var kolay bulunmuyor gibi, internette Google da aratın alışveriş sitelerinde vardır n11 gittigidyor vs, ayrıca servislerde satıyor diye biliyorum

Ümit Tivoli

Moderator
Tivoli de aksesuar olarak ön tampon alt bakaliti arka tampon alt bakaliti ve yan marşbiyel ler serviste var ayrıca tivoli işıklı kapı eşik ledleri serviste bulabilirsiniz cam rüzgarlığa gelince onu bende yeni buldum adapazarı adeşan oto da bulabilirsiniz

N11 tivoli aksesuar

gitti gidiyor tivoli

aksoy tuning buraylada iletiÈ™ime geçip koruma aksesuarlarını sorup istekte bulunabilirsin

Bu aksoy siyesinde yoksa bile ararsan sana yardımcı oluyorlar sitelerinde misal actyon sports korumalarından beğen ürün numarasını ver onlara telefonda bunu tivoliye istiyorum dersin fiyat teklif ederler ok dersen havale yaparsın 2-3 güne üretip kargoya veriyorlar ben ön arka korumaları oradan aldım. Tavan çıtası için ise toptancı vardı lazımsa onuda veririm uyguna alırsın.

Oto grafik
Tüm sticker vs buradan yaptırıyorum arıyorum ölçü veriyorum yada proje çizim vs taslak varsa veriyorum orjinal kaliteli baskı ile uyguna hallediyor ne olursa olsun.

N11 tivoli aksesuar

gitti gidiyor tivoli

aksoy tuning buraylada iletiÈ™ime geçip koruma aksesuarlarını sorup istekte bulunabilirsin

Bu aksoy siyesinde yoksa bile ararsan sana yardımcı oluyorlar sitelerinde misal actyon sports korumalarından beğen ürün numarasını ver onlara telefonda bunu tivoliye istiyorum dersin fiyat teklif ederler ok dersen havale yaparsın 2-3 güne üretip kargoya veriyorlar ben ön arka korumaları oradan aldım. Tavan çıtası için ise toptancı vardı lazımsa onuda veririm uyguna alırsın.

N11 tivoli aksesuar

gitti gidiyor tivoli

Tavan çıtası için toptancı demişsiniz ben servise sordum 2200 artı montaj dediler.Yardimci olursanız sevinirim.tesekkurler.