Yolda Arazi"de Yakalanan SsangYong"lar

Cevap: Yolda Gördüklerimiz

Bugün akşam eve gelirken önce Uğur kardeşimi sonra da Baturalp kardeşimi gördüm .Yolu ssangyong sevgisinden geçen herkesle bir gün bir yerde mutlaka görüşütüz [emoji6] [emoji6] [emoji6]

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi yayınlayacağını bilseydim ben de poz verirdim 😂😂
Gönüller bir olunca Allah 20.000.000 luk istanbulda karşılaştırıyor insanları abi👍🏼👍🏼

Dün (30 Haziran) Bahçelievler Aile hastanesinin önünde Actyon Sports gördüm 34 YP 3784 yanından geçerken selam verdim tebessüm ederek selamımı aldı sağolsun.

Basın Express caddesi Güneşli sapağının orada gördüğüm Rexx.

Mudanya da gördüğüm Rex [emoji6]

Sağolsun Ahmet kardeşimi aradım kırmadı geldi tanışmış ve bayramlaşmış olduk Allah razı olsun

Mudanya da gördüğüm Rex [emoji6]

Sağolsun Ahmet kardeşimi aradım kırmadı geldi tanışmış ve bayramlaşmış olduk Allah razı olsun

Abi kırmak ne demek senin arayıp haber vermen başlı başına bir incelik zaten😊 keşke vaktimiz daha bol olsaydı başka bir gün artık ....

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet abimin arabayi 3 defa canli gordum sayisiz defada fotografini ya bi araba hic mi kirli olmaz. Devamli tertemiz masallah kendi arabamdan ozur diliyorum

Cevap: Yolda Görüntülediğimiz SsangYong'larımız

Tuzlada çamurlu beyaz bir kyron geçti önümden bu bizim dere tepecilerden biri olabilir dedim yanilmamisim plaka Ahmet iin BUT 03 u ama servis ustası kullanıyordu .sıkıntı yoktur ümit ederim

Periyodik bakımdaymış abi bugün araç. Sıkıntıntı yok yani 👍🏼

Ahmet bu bizim Mebusevlerindeki Tivoli ve Rexton kayıp. Nerede? Sizin akrabalarındı sanırım.

Ahmet bu bizim Mebusevlerindeki Tivoli ve Rexton kayıp. Nerede? Sizin akrabalarındı sanırım.
Hocam tivoli benimdi uzun zamandır ankaraya gelemedim rexton da enistemin di yeğenin ankar daki kursu bitince o da sinop à döndü malum devlet memuru hastaneden çok sık izin alamıyor ankarada yokuz anliycan benim yolum düşerse sizi ariyacam bir aksam ayasta köyde dayım var çağırıp duruyor ona bile gidemedim ne zamandir 😊

Hocam tivoli benimdi uzun zamandır ankaraya gelemedim rexton da enistemin di yeğenin ankar daki kursu bitince o da sinop à döndü malum devlet memuru hastaneden çok sık izin alamıyor ankarada yokuz anliycan benim yolum düşerse sizi ariyacam bir aksam ayasta köyde dayım var çağırıp duruyor ona bile gidemedim ne zamandir 😊

Ahmet abi tüm akrabalarını Ssangyong'cu yapmışsın :nazarlik::nazarlik: