SsangYong Kyron V kayişi

Kayış değiştirildiğinde gergi kontrol edildi mi?
Ben iki yıl bakım yapılırken değiştirmek zorunda kaldım. Gergi görevini yapmadığı için kayış deforme oluyordu. Gergi ve avare kasnak denilen boş kasnak kontrol edilmeli ötme onlardan oluyordur.

benim ilacım ancak servis Nedim bey. Bizim araçların ince işinden anlayan usta bulmak çok zor. Temmuz 20 izne ayrılıyorum. Kısmetse doğru Gürcan otoya gideceğim. Ve Ya Bağcılar Güngören sanayi sitesinde Sadece Ssangyong tamiri yapan bir usta var. Ona gideceğim bakalım👍🏼

Teşekkürler. Basın ekspres şahsuvaroğlu’ndan randevu aldım. Perşembe günü götüreceğim sabahtan. Hayırlı bakalım..

Pudrayi nereye dokuyoruz yaw :) birde v kayisi degistiren arkadasimiz toplam maliyeti yazabilir mi konumuz havada kalmasin :)

Orjınali serviste 448 tl ydi 4 gün önce sordugumda.Hepsıburada da 6pk2255 kodlu olan 95 Tl..Bende yaklaşık 7000km önce değiştirmiştim.Ötmeye başladı.Servıse sordugumda daha once takılan kayışın kodunun farklı oldugunu söyledıler.Kayış sağlam ama ses yapıyor sadece :)

Orjınali serviste 448 tl ydi 4 gün önce sordugumda.Hepsıburada da 6pk2255 kodlu olan 95 Tl..Bende yaklaşık 7000km önce değiştirmiştim.Ötmeye başladı.Servıse sordugumda daha once takılan kayışın kodunun farklı oldugunu söyledıler.Kayış sağlam ama ses yapıyor sadece :)
Ben dün servise gittim,kayış 443 tl, kasnak 718 tl... İşçilik hariç... Piyasa da o kadar cok var ki aynı kodda farkli fiyatlar

Arkadaşlar v kayisa 6 yıldır hiç dokunmamistim.Ilk marsta cırt cırt ses yapmaya başlamıştı...Continental marka en iyisi dediler ondan alıp degistim(kod:6PK2257 sırt bölümü hafif tırtıklı...170TL)...Avare bilyesinide söküp içine gres koydum.baya yağsız idi yumusadi....Ses gitti şükür👍

Ekli dosyalar

• 20210805_125251.jpg
    20210805_125251.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 9
  • 20210805_121324.jpg
    20210805_121324.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 9
Arkadaşlar v kayisa 6 yıldır hiç dokunmamistim.Ilk marsta cırt cırt ses yapmaya başlamıştı...Continental marka en iyisi dediler ondan alıp degistim(kod:6PK2257 sırt bölümü hafif tırtıklı...170TL)...Avare bilyesinide söküp içine gres koydum.baya yağsız idi yumusadi....Ses gitti şükür👍
mehmet hocam eline sağlık bende parçaları temin bakım için yanına mı gelsem napsam bakıma bin km kaldı 😂

Teşekkürler Okan bey...Pandemi ayagina bu yil aracimi A dan Z ye elden gecirmis oldum çok şükür...Istanbulda olsam kapımı çook çalan olacaktı....Gerçi Trabzonda da durum farklı değil,gelip beni bulan bir sürü arkadaşım oldu😀...

bugün servisten bakım fiyatı aldım 1500 tl dendi dedim tır bakımı yapılmayacak araç korando c 😂 velhasıl parçaları temin edip bu bakımı dısarıda yaptıracam yada farklı servisleri arayacam artık

Arkadaşlar merhaba formda okumama rağmen Continental v kayışı aldım 2257 bir hafta sonra çok rahatsız edici bir şekilde ötmeye başladı Su döktüm yağladım hepsi nafile ses kesilmedi ssangyong özel servisine gittim kayışın kasnaklara geniş geldiğini o yüzden ses yaptığını v kayışını servisten almamı tavsiye etti. Servise gittim v kayışı için 500 takma için 200 TL istedi pahalı diye alamadım internetten hesaplı 2255 olandan aldım kendim uzun uğraşlar sonucu taktım bakalım sorun olacak mı. tavsiye Continental marka v kayışından almayın geniş geliyor bilginize